Informacje kontaktowe

Złotno 98, 94-221 Łódź

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00 +48 509 500 512 biuro@area-reklama.pl
Znajdź nas na
agencja reklamowa zespół i kariera

Opis stanowiska:

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
• Obsługa klientów firmy i zapytań ofertowych
• Nadzór nad realizacją zlecenia, od projektu po montaż reklamy
• Współpraca z dostawcami
• Monitorowanie rynku konkurencji pod kątem działań, koncepcji oraz produktów

Wymagania:

• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży reklamowej
• Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
• Nastawienie na realizację celów, silna motywacja do działania
• Kreatywność oraz konsekwencja we wdrażaniu swoich koncepcji
• Mile widziana wiedza / doświadczenie w zakresie obsługi programów graficznych
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (podstawa + prowizja)
• Praca dla zróżnicowanych i ciekawych klientów
• Twórczą i przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
• Niezbędne narzędzia do pracy

• Produkcja i montaż reklam (kasetony, tablice informacyjne itp.)
• Wyklejanie witryn
• Kompletowanie materiałów produkcyjnych
• Dbanie o porządek miejsca pracy

Wymagania:

• Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Dbałość o detale i jakość produkowanych reklam
• Dyspozycyjność
• Gotowość do pracy na wysokości
• Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
• Przestrzeganie wypracowanych standardów firmy
• Mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
• Pracę dla zróżnicowanych i ciekawych klientów
• Pracę w przyjaznej atmosferze

Aby aplikować skorzystaj z formularza.

    Potrzebujesz dobrej reklamy?

    pracujmy razem

    Wyceń
    • right image
    • Left Image