Informacje kontaktowe

Złotno 98, 94-221 Łódź

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00 +48 509 500 512 biuro@area-reklama.pl
Znajdź nas na

Pliki i projekty

Z instrukcją przygotowania plików możesz zapoznać się klikając w link

Przyjmujemy pliki w formatach PDF, TIFF, JPG, CDR oraz EPS.

Tak. W standardzie używamy kolorystyki CMYK, jednak jeśli jesteś zainteresowany specjalnym kolorem możesz to u nas wykonać. Ze względu, iż będzie to produkt spoza oferty standardowej prosimy o przesłanie zapytania na skrzynkę kontakt@area-reklama.pl

Jeśli w Twojej pracy pojawił się błąd, otrzymałeś wiadomość na skrzynkę pocztową o zmianie statusu zlecenia na „błąd” oraz komentarzem do błędu. Dodatkowo po zalogowaniu się na swoje konto, w szczegółach zamówienia umieszczamy komentarz do wystawionego błędu. W każdej chwili możesz dodać poprawiony plik do zlecenia wybierając „wgraj plik” lub zaakceptować plik mimo uwag. Po wgraniu poprawnych plików termin realizacji zlecenia liczony jest od nowa.

Oczywiście. Jeśli przed wydrukiem kompletnej pracy chcesz zobaczyć jak będzie wyglądał Twój projekt na wydruku zamów u nas proof. Próbki wydruku pozwolą Ci dokładnie sprawdzić czy kolorystyka jest zgodna z Twoim wyobrażeniem. Poniżej garść informacji co do specyfikacji próbek wykonywanych w naszej drukarni:

• odbitki próbne (proofy) są drukowane na skalibrowanej drukarce sterowanej specjalistycznym oprogramowaniem

• proofy drukujemy na papierze spełniającym najnowszy standard FOGRA 51

• wszystkie proofy są certyfikowane, co oznacza, że każda strona jest zmierzona spektrofotometrem, a pomiary porównane z obowiązującymi standardami

• proces proofingu oraz druku jest zgodny z najnowszą normą ISO 12647

Jeśli proof będzie spełniał Twoje wymagania, podczas składania właściwej pracy poinformuj nas o konieczności wydruku pracy  zgodnie z wcześniej wykonanym proofem, napisz do nas na kontakt@area-reklama.pl lub dodaj komentarz do zlecenia.

Wysyłka

Oczywiście. Twój klient nie dowie się, że zlecenie było realizowane u nas. Podczas składania zamówienia w konfiguracji dostawy możesz „dodać nowego nadawcę” klikając „+” przy nadawcy. Wpisz dane jakie mają wyświetlać się na etykiecie.

Paczki są od nas wysyłane poprzez firmę kurierską GLS lub DPD, natomiast palety poprzez DPD lub Fedex.

Tak, jednak jest to zależne od produktu i jego specyfikacji. Zapytania o niestandardowe pakowanie prosimy kierować na kontakt@area-reklama.pl. Usługa jest dodatkowo płatna.

Możesz samodzielnie zmienić adres wysyłki zamówienia jeśli nie jest ono jeszcze przekazane do produkcji. W tym celu skontaktuj się z BOK. Jeśli musisz zmienić adres w trakcie realizacji zlecenia, skontaktuj się z naszą infolinią +48 509 500 512

Naszym klientom oferujmy usługę multiwysyłki czyli wysyłki na kilka adresów. W celu zlecenia usługi skontaktuj się z nami mailowo: kontakt@area-reklama.pl. Odpowiednio wcześniej przed planowanym terminem wysyłki, abyśmy zdążyli przygotować (sortowanie, pakowanie) zlecenie zgodnie z Twoimi wytycznymi. Ta usługa jest dodatkowo płatna.

Jeśli zależy Ci aby przesyłka dotarła do klienta w sobotę skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Możliwość serwisu sobotniego zależy od etapu produkcji zamówienia oraz dostępnej opcji u naszego przewoźnika. W tym celu podaj kod pocztowy miejsca, w które ma zostać doręczona przesyłka. Sprawdzimy czy dany teren jest obsługiwany w soboty. Usługa jest dodatkowo płatna.

Aby wybrać opcję odbiór osobisty w trakcie składania zamówienia, w koszyku, na poziomie płatności należy wybrać opcję: Odbiór osobisty

Odbiór osobisty odbywa się w naszej siedzibie: AREA, 94-221 Łódź, ul. Złotno 98, Polska

Jest taka możliwość. Z uwagi na różny koszt przesyłki uzależniony od adresu doręczenia prosimy o wysłanie zapytania na kontakt@area-reklama.pl. Nasi konsultanci wycenią koszt przesyłki. Dodatkowa opłata zostanie utworzona w Panelu Klienta.

Sposób pakowania każdorazowo uzależniony jest od typu produktu i sposobu wysyłki. Twoje zamówienie zostaje zawsze spakowane w taki sposób aby dotarło do Ciebie w idealnym stanie. Jeżeli masz dodatkowe wymagania dotyczące pakowania, zawsze możesz wysłać zapytanie na kontakt@area-reklama.pl. Usługa pakowania niestandardowego jest dodatkowo płatna.

Tak. W tym celu należy zamówić wszystkie produkty w jednym zamówieniu.

Potrzebujesz dobrej reklamy?

pracujmy razem

Wyceń
  • right image
  • Left Image