Informacje kontaktowe

Złotno 98, 94-221 Łódź

Infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00 +48 509 500 512 biuro@area-reklama.pl
Znajdź nas na
Banery i billboardy reklamowe

Banery i billboardy są niejako fundamentem reklamowym w działaniach promocyjnych. Istnieje wiele form reklam banerowych i billboardowych. Ogromne znaczenie dla reklam tego typu ma ich lokalizacja, powszechne stało się wykorzystywanie powierzchni w dobrych lokalizacjach, charakteryzujących się dużym natężeniem ruchu. Wynajmowanie powierzchni od administratorów lub właścicieli budynków często wiąże się z polepszeniem estetyki otoczenia (przykrywając trwające remonty budynków).

Reklamy te charakteryzują się wysoką odpornością na działania warunków atmosferycznych.

Głównymi odbiorcami tych nośników są osoby poruszające się po centrach miast i na trasach komunikacyjnych (kierowcy samochodów, podróżujący komunikacją miejską, klienci ogródków restauracyjnych, kawiarnianych oraz przechodnie). By dodatkowo przyciągnąć wzrok odbiorców, często wykorzystuję się wizerunki znanych osób.

Formy reklam banerowych i billboardowych

Wyróżniamy trzy główne typy – wolnostojące, instalowane na elewacjach budynków i mobilne oraz kilka rodzajów ich wykonania:

 • Billboardowe plakaty – wykonane w technologii offsetowej (najczęściej stosowana dla reklam realizowanych w dużych nakładach), sitodruk (nakłady średniej wielkości) oraz druk cyfrowy (przy najmniejszych nakładach)
 • Banery laminowane
 • Banery powlekane
 • Siatki MESH
 • Banery odblaskowe

Dodatkowo baner lub billboard można wzbogacić o elementy:

 • oświetleniowe
 • przestrzenne

Formy te wybierane są przez lokalnych przedsiębiorców do promowania siedzib firm, małych sklepów osiedlowych, produktów czy wielkich korporacji. Przy wykorzystaniu odpowiednich barw, oświetlenia czy kształtów częściej zapadają w pamięć niż tradycyjne formy reklamowe widziane tylko w dzień. Jest to szczególnie ważne dla firm, które nie ograniczają swojej działalności do pory dziennej. Jest to szczególnie ważne dla: restauracji, pubów czy sklepów całodobowych. Dla nich skuteczna forma promocji (dostrzegalna i przyciągająca uwagę) jest niezwykle istotna.

Szeroka gama proponowanych form reklam sprawia, że każdy znajdzie dla swojej firmy najodpowiedniejszy wariant. Nasza oferta obejmuje możliwość stworzenia małych i delikatnych napisów, symboli marek, różnorodnych kształtów, aż po wielkie i skomplikowane instalacje widoczne z dużych odległości. Tego typu reklamy mogą bazować na technologii podświetlenia diodami LED, która umożliwia kombinację różnorodnych barw i natężenia światła.

Interesują Cię różnorodne formy reklamy billboardowej i banerowej?

Skontaktuj się z nami już teraz, przedstawimy odpowiednie propozycje dla Ciebie i twojej firmy!

Ostatnie wpisy

Banery i billboardy reklamowe
Banery i billboardy reklamowe
 • 2022-07-28
promocja projekt graficzny
Darmowy projekt graficzny
 • 2021-10-12
Promocja ulotki A6
Ulotki A6, 2000 sztuk w cenie 189,99
 • 2021-10-12
Potrzebujesz dobrej reklamy?

pracujmy razem

Wyceń
 • right image
 • Left Image